FİLTRELE

1405.0000 3505.0000

CHRISTIAN DIOR GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Paris dünyada modanın kalbi ise Christian Dior’a çok şey borçlu.. Fransa’nın Paris şehrinde doğan bir güneş olarak Christian Dior bu şehrin modanın kalbi olmasını sağlamış.  1946 yılında açılan moda evi Christian Dior’un yükselişine açılan bir kapı gibidir. Dünyanın en lüks ve en pahalı moda tasarımlarına imza atan Dior gözlükleri ile de lüks ve zerafeti sunar.

Bir Christian Dior gözlüğü alırken nelere dikkat etmelisiniz? Her Dior gözlüğü benzersiz 10 haneli rakamlardan oluşan bir seri numarasına sahiptir. Orijinal Dior gözlük kabınız gridir ve üzerinde sadece Dior yazar. Model adını, renk kodunu ve kulp uzunluğunu gözlüğünüzün çerçevesinde görebilirsiniz.  Logoda görmeniz gereken isim ise Christian Dior’dur.

Kalite ve şıklığa adanmış bir markanın gözlüğü, bu gözlüğü taşıyanlar hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için çok en güzel cevabı veriyor. Christian Dior gözlük modelleri  yüz şekliniz ve giyim stiliniz ile uyum açısından bir çok alternatifi içeriyor.

Tarihin en maddi şartları zorlayan zamanlarında bile hep tercih edilen Christian Dior gözlükleri  tüm ihtişamıyla  Zoomla üzerinden moda zevkinizi yansıtmanızı bekliyor.

https://www.zoomla.com.tr/christian-dior-gunes-gozlukleri​

Sıralama
YENİ
CHRISTIAN DIOR DIORADDICT1 RHL 99 0T
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.