FİLTRELE

495.0000 2475.0000

Fendi Güneş Gözlüğünüz ile Yaza Damga Vurun

 

    Güneş gözlüklerinin modadaki yeri tartışılmaz. Yüz tipine göre seçilen bir güneş gözlüğü hem trend bir hava yakalanmasına hem de gözün güneşteki zararlı ışınlardan korunmasına yardımcı olur. Hem spor hem de klasik giyimde tercih edilebilen bu ürünler kıyafeti tamamlayan bir aksesuar görevini üstlenirler. Ayrıca yorgun gözleri kamufile etmeleri sayesinde de günün her saati takılabilirler. Güneş gözlüklerinin hayatımızda büyük yer kaplaması elbette sahte güneş gözlüğü satan firmaların da iştahını kabartıyor. Ancak bu gözlükler estetik anlamda aynı havayı yakalayamazlar. Plâstik kenar ve camları hem kaba görünüşün bir simgesidir hem de göz sağlığı için bir hayli büyük tehdit unsurudur. Bu yıla damgasını vuracağa benzeyen Fendi güneş gözlüğü modelleri her yüz tipine uygun modelleri ile alıcılarını bekliyor.

 

Fendi Güneş Gözlüğü Modelleri

 

    Güneş gözlüğü modası asla yeri sarsılmaz bir moda akımıdır. Her tarz ve modelde üretilen bu gözlükler son zamanlarda farklı çizgi ve estetik ayrıntılar ile karşımıza çıkıyor. Örneğin neon camlar ve geometrik çerçeveler son yılların en beğenilen gözlük türlerinden oldu. Ancak klasik tarzını vurgulamak isteyenler de unutulmadı. Klasiğe en uygun leopar ve yuvarlak çerçeveler satışta. Fendi güneş gözlüğü modelleri arasında da her tarz ve yüz şekline uygun güneş gözlüğü bulmak mümkün.

 

Gözlükte Renkli Cam Modası

 

    Neon cam güneş gözlüğü modelleri uzun süre aksesuar modasını salladı. Turuncu, kırmızı, yeşil ve mavi tonların sık sık karşımıza çıktığı su zamanlar yeni bir akım daha geldi. Neon yerine daha az parlak, daha az mat olan güneş gözlüğü camları bu yıl daha sık tercih ediliyor. Özellikle petrol tonların kullanıldığı bu renkli camlı modeller gençlerin dikkatini bir hayli çekmiş durumda.

 

Vintage Güneş Gözlükleri

 

    Vintage güneş gözlüklerinin modası geçmiyor. Genellikle köşeli yüz tipine sahip olanların daha sık tercih ettiği bu modeller bu yıl da sık sık kullanılacak. Özellikle çerçeve anlamında oldukça zengin olan bu gözlüklerde genellikle kahve siyah tonlarda tercih ediliyor. Fendi güneş gözlüğü modelleri arasında da sık sık göze çarpan bu modeller renkli camlar ile de üretilebiliyor.

 
Sıralama
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.