FİLTRELE

Cinsiyet
495.0000 495.0000

Ortalama bir gözlükten çok daha fazlasını sunan Marni ile tanışmalısınız. Feminen duruşuyla kadınların vazgeçilmezi olan müthiş ve sıra dışı bir marka olan Marni’nin güneş gözlüklerine karşı kayıtsız kalamayacaksınız.

1994 yılında kurulan marka 2012 yılında büyük bir ortaklığa imza atarak moda devleri ile aynı platformda demokratikleşmiş bir moda akımını temsil ediyor. Sofistike ve daha önce görülmemiş bir tarzı modaseverlerin beğenisine sunan Marni, bir giyim tarzından daha çok bir yaşam tarzını besliyor.

İkonik tasarımlara karşı bir zaafınız varsa Marni güneş gözlükleri tam size göre.. Teatral bir hava yaratmanın, büyülü bir ambiyansı yakalamanın baş koşulu gibi duran karakterli, zarif ve iddialı Marni güneş gözlüklerine sahip olmakla yetinmeyip markayı yakın mercek altına alacağınıza eminiz.

Nerede görseniz tanıyacağınız Marni güneş gözlükleri, sizleri başka bir dünyaya taşıyacak ve gözleriniz için daha seçici, daha tatmin edici gözlükler aramaya itecek. Bu denli dolu, zengin, ezber bozan gözlükler hayata daha başka, keyif alan gözlerle bakmanızı sağlayacak.

Zoomla size Marni güneş gözlüklerini ücretsiz kargo ile, 14 gün içinde ücretsiz iade imkanı ile sunuyor. Size ise “Ben bir Marni kadınıyım” demek kalıyor

Sıralama
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.