FİLTRELE

Cinsiyet
645.0000 1050.0000

İtalyanca “per il sole” yani “güneş için” anlamına gelen Persol, bir gözlük markası olarak dünya çapında ün kazanmıştır. Gözlüklerin çerçevesi, saplarında bulunan yay sistemi ve kaliteli gözlük camları ile gözlerini sevindirmek isteyenlerin bilinçli seçimidir Persol güneş gözlükleri..

Avrupa’da gözlük konusunda en eski zamanlardan beri en kaliteli gözlükleri üreten Persol’ün güneş gözlüklerini sanat dünyasının bir çok ünlü ismi kullanıyor. ABD’li aktör Steve McQueen’in gözlerinde görmeye alıştığımız Persol güneş gözlükleri, günümüzün sinema yıldızlarından Jack Nicholson, George Clooney ve Matt Dimon’ın da karizmasına katkı sağlayan güzel bir seçim olarak kendini gösteriyor. Ornella Muti, Julia Roberts, Gwyneth Paltrow’da Persol güneş gözlüğü kullanan ünlülerden..

Gözlük camlarında yeşil, siyah, mavi, gri, siyah ve kahverengi renkleri görebileceğiniz Persol güneş gözlükleri klasik modelleri ile de modern alternatifleri ile de genç ve yaşlı herkesin içine sinen bir gözlüğü bulabileceğini gösteriyor.

Güneş gözlüğü seçiminizi dayanıklı, kolay deforme olamayan bir markadan yana kullanmak istiyorsanız, bizim size önerimiz olan Persol güneş gözlükleri, sertifikası ve özel gözlük kılıfı ile Zoomla güvencesi dahilinde adresinize teslim edilmeyi bekliyor

Sıralama
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.