FİLTRELE

Cinsiyet
1030.0000 1435.0000

Yeni gözlüklerle yeni bir imaj yaratın. Bu gözlüğün markası Prada olsun. Kendini ispatlamış, klasikler arasında yerini almış bir markanın size katacağı şey daha yüksek bir değerdir.

1913 yılında Mario Prada’nın kurduğu Prada çatısının üstünden çok sular aktığını söylemek gerek. Her ne kadar Mario Prada erkekler ve kadınlar için moda ürünü giysi ve aksesuarlar tasarlamış olsa da, işlerine bir kadının karışmasını istemeyecek kadar tutucu bir tavır sergilemiştir. Kadının iş hayatında yeri olmayacağını düşünen dede Mario’nun torunu Miuccia ise Prada markasını temellerini sağlamlaştıran mucize bir kadın olmuştur. Miuccia’nın dedesinin işini sahiplenmesi ve kendine has üslubuyla markaya yeni bir soluk getirmesi Prada’nın bugün hala konuşulmasının sebeplerinden biridir. Prada güneş gözlüğü takmak hala kalitenin simgesi olarak algılanıyorsa Miuccia sayesindedir.

Farklı düşünce tarzlarına sahip çok renkli bir ailenin geniş yelpazede sunduğu ürünlerden biri olan Prada güneş gözlükleri bir gözlükten daha fazlasıdır. Prada güneş gözlükleri, lüksü günlük hayatında olağan bir şekilde yaşayan elit kesimin çıtasını temsil eder. Gözlerinizin UV ışınlarından korunması Prada güneş gözlüklerinin işlevlerinden sadece biridir. Prada güneş gözlükleriniz Zoomla farkı ile, hak ettiğiniz özen  ve ihtimam ile elinizde..

Sıralama
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.